-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
System Chłodzenia Wodą Koolance Exos-2 V2 -
Symbol:
EX2-755
3320.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Waga produktu | 3,63 kg |
| Model | Zestaw do chłodzenia płynami |
| Zdolność chłodzenia | 0,157 l |
| Ilość sztuk | 1 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Szerokość | 184mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 277mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci