-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster 2960932 akcesorium do symulatora lotów/wyścigów Adapter mocowania podstawy montażowej
Symbol:
28
161.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Adapter mocowania podstawy montażowej |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Obsługiwane produkty | AVA |
| Kompatybilne gry | -DCS - PC -Xplane 11 & 12 - PC -Microsoft Flight Simulator 2020 - PC -Star Citizen - PC -Elite Dangerous - PC -War Thunder - PC |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 90mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci