-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster 4460186 akcesorium do sterowania w grach Zestaw części zamiennych
Symbol:
4460186
248.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Thrustmaster |
| Typ produktu | Zestaw części zamiennych |
| Obsługiwane platformy gier | Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Waga produktu | 88 g |
| Wysokość opakowania | 43 mm |
| Szerokość opakowania | 43 mm |
| Głębokość opakowania | 227 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 312 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 9504500000 |
| Szerokość | 43mm |
| Długość | 227mm |
| Wysokość | 43mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci