-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster ESWAP SH5 HALL Zestaw części zamiennych
Symbol:
489053
176.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Thrustmaster |
| Model | Zestaw części zamiennych |
| Kolor produktu | Czarny |
| Platforma | Xbox |
| Certyfikaty | eSwap SH5 |
| Szerokość produktu | 133 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci