-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster GT Wheel Add-On Koło wyścigowe
Symbol:
568402
1285.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Koło wyścigowe |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 332mm |
| Wysokość | 327mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci