-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster Sol-R 3 AVA Add-On Grip Czarny USB Drążek sterowniczy Analogowa/Cyfrowa PC
Symbol:
513212
520.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 szt. |
| Waga produktu | 309 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Liczba przycisków | 21 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Liczba osi | 3 |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Drążek sterowniczy |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 85mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci