-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster Sol-R 4 HOTAS Czarny USB Joystick + dźwignia sterowania silnikiem Analogowa/Cyfrowa PC
Symbol:
1310324
1404.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1,27 kg |
| Szerokość urządzenia 2 | 17 cm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Wysokość urządzenia 2 | 12,5 cm |
| Głębokość urządzenia 2 | 20,4 cm |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Waga urządzenia 2 | 665 g |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Rodzaj urządzenia | Joystick + dźwignia sterowania silnikiem |
| Liczba przycisków | 21 |
| Liczba osi | 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci