-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster Sol-R 5 Base Czarny USB Analogowa/Cyfrowa PC
Symbol:
548491
683.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Głębokość produktu | 196 mm |
| Szerokość produktu | 196 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podstawa w zestawie | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Gałki | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Liczba osi | 2 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci