-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster T.Flight Stick X Czarny, Czerwony, Srebrny USB Joystick Analogowy PC, Playstation 3
Symbol:
4160526
274.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Wysokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 222 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,57 kg |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 550 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 8,72 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 690 mm |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 260 mm |
| Obsługiwane platformy gier | Playstation 3 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Liczba przycisków | 12 |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Liczba osi | 4 |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Rodzaj urządzenia | Joystick |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 235mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci