-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster T818 BLACK EDITION Podstawa kierownicy wyścigowej
Symbol:
1314730
3431.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Szczytowy moment obrotowy | 10 N·m |
| Typ produktu | Podstawa kierownicy wyścigowej |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 192 mm |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 275mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci