-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster TCA Sidestick Airbus edition Czarny, Niebieski USB Joystick PC
Symbol:
2960844
363.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Ilość | 1 szt. |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 920 g |
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Liczba przycisków | 17 |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Rodzaj urządzenia | Joystick |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 208mm |
| Wysokość | 198mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Trzymać z dala od wody i wilgoci.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Używać zgodnie z instrukcją, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci