-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster eSwap Nasadki na gałki analogowe
Symbol:
4460248
169.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typ produktu | Nasadki na gałki analogowe |
| Obsługiwane platformy gier | PC, Xbox 360 |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 64 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 92 g |
| Szerokość opakowania | 64 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 50mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci