-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Thrustmaster eSwap X Fighting pack Przycisk
Symbol:
4460181
248.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przycisk |
| Głębokość produktu | 76 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 201 g |
| Szerokość produktu | 227 mm |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 255mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci