-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Uchwyt Logitech TV Mount for Video Bars 952-000041
Symbol:
952-000041
746.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0097855166050 |
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uchwyt do monitora |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Głębokość opakowania | 623 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 262 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,78 kg |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zawartość opakowania | Uchwyt TV kompatybilny ze standardem VESA Płyta montażowa dla panelu Rally Bar Płyta montażowa dla panelu Rally Bar Mini Łączniki i elementy montażowe |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 633 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 271 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 272 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,84 kg |
| Szerokość | 264mm |
| Długość | 128mm |
| Wysokość | 625mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć ryzyka obrażeń.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że wieszaki są prawidłowo zamontowane przed użyciem.
• Nie przekraczaj maksymalnego obciążenia określonego przez producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci