-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wewnętrzna nawijarka etykiet Brother do TJ-6421/6521TN
Symbol:
569063
2695.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Model | Przewijarka |
| Kompatybilność urządzenia | Drukarka do etykiet |
| Kompatybilność | TJ-6421TN & TJ-6521TN |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 100mm |
| Długość | 445mm |
| Wysokość | 225mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci