-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
Wyposażenie ramy biurka w potrójny silnik elektryczny o udźwigu 150 kg w kształcie litery L
Symbol:
650821
5033.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 29 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Rama stołu |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Nazwa koloru | Biały |
| Materiały | Metal |
| Wysokość produktu | 645 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 45 kg |
| Szerokość produktu | 1801 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 48,5 kg |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci