-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
0 zł
0
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0 zł
Cena uwzględnia rabaty
-
XPG LANCER BLADE RGB DDR5 moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB 288-pin DIMM Korekcja ECC
Symbol:
18102812000
4995.00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 23 |
| Dostępność |
|
Zamówienie telefoniczne: 32 226 5130
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Waga produktu | 44,41 g |
| Wysokość produktu | 7,86 mm |
| Głębokość produktu | 133,3 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 140mm |
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
- Producenci