Leasing programów Insert

Programy Insertu w leasingu

Leasing Weź w leasing programy InsERToprogramowania to niezwykle korzystne rozwiązanie dla firm, które chcą się dynamicznie rozwijać. Zapewnia natychmiastowy dostęp do nowoczesnej technologii bez dużych inwestycji w krótkim czasie. Umożliwia rozłożenie kosztów w sposób najbardziej dogodny dla klienta.

Umowa leasingowa pozwala na odliczenie podatku dochodowego dzięki możliwości wpisania płatności leasingowych w koszty uzyskania przychodu. Wysokość rat zależy od długości trwania umowy (od 16 do 24 miesięcy) i wysokości opłaty początkowej. Po zakończeniu okresu umowy klient ma możliwość wykupu przedmiotu leasingu za 1% wartości.

image

Zasady leasingu programów InsERT GT oraz InsERT nexo

 1. Kontaktują się Państwo z pracownikiem EFL, podając dane klienta końcowego, który zgłosił się z chęcią zakupu oprogramowania w leasingu (listę pracowników EFL ze swojego regionu otrzymają Państwo, dzwoniąc pod nr 71-78-76-110 lub pisząc na adres: aktywna-sprzedaz@insert.com.pl).
 2. Pracownik EFL przygotowuje dla Państwa dokument ze wstępną ofertą warunków finansowania leasingu dla klienta końcowego (oferta jest wysyłana do Państwa na e-mail).
 3. Jeśli klient zaakceptuje ofertę, należy skontaktować się z pracownikiem EFL w celu podpisania umowy. Umowa jest podpisywana między EFL a klientem końcowym.
 4. Doradca EFL wysyła do Państwa informację o podpisaniu umowy (numer umowy leasingowej, data podpisania wraz z listą programów, dla których potrzebne będą licencje. EFL w umowie podaje Państwa jako dostawcę oprogramowania.
 5. Można użyć programów z własnej puli lub zamówić je w miejscu, w którym się Państwo zaopatrują lub bezpośrednio w Insercie. Sprzedaż programów odbywa się zgodnie ze standardowymi zasadami sprzedaży.
 6. Dostarczają Państwo do Insertu numer umowy leasingowej i datę jej podpisania w celu uzyskania dokumentu sublicencji dla klienta końcowego. Dokument sublicencji (warunki sublicencji do umowy leasingu oprogramowania zawartej miedzy EFL a klientem końcowym) należy dołączyć do programów, które są wręczane klientowi końcowemu.
 7. W przypadku licencji zakupionych w sieci partnerskiej oraz programów z własnej puli przesyłają Państwo do Insertu drogą e-mail skany numerów licencyjnych programów przekazanych w leasing.
 8. Informują Państwo klienta o możliwości odbioru przedmiotu leasingu.
 9. Wystawiają Państwo dla EFL fakturę na 100% wartości oprogramowania.

Wymagania InsERT S.A. wobec firm sprzedających programy InsERT w leasingu

 • Zwrócenie się do InsERT S.A. po dokument sublicencji, który należy dołączyć do programów przekazywanych klientowi końcowemu.
 • Przesłanie do InsERT S.A. drogą e-mail skanów numerów licencyjnych programów przekazanych w leasing (nie dotyczy programów zamówionych bezpośrednio w Insercie.).

Wymagania EFL wobec klienta końcowego

 • Podmiot zainteresowany leasingiem powinien działać na rynku od co najmniej 6 miesięcy.
 • Wartość netto przedmiotu leasingu powinna wynosić co najmniej 1 tys. zł i nie przekraczać 80 tys. zł.
 • Wpłata własna leasingobiorcy powinna wynosić minimum 5% wartości przedmiotu leasingu (najlepiej widziana jest wpłata własna w wysokości 20% lub wyższa - z takimi wnioskami najczęściej wiąże się procedura uproszczona leasingu).
 • Okres leasingu: od 16 do 24 miesięcy (dla najlepszych klientów 36 miesięcy).
 • Leasing może dotyczyć oprogramowania firmy InsERT wraz ze sprzętem komputerowym, ale umowy muszą być odrębne. Sprzęt komputerowy ma inną stawkę amortyzacji oraz podlega ubezpieczeniu majątkowemu.

 • Więcej informacji pod numerem telefonu: 32 226 5130
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie